10 نکته برای این که بهترین پرستار کودک شوید!

چگونه می توان بهترین پرستار کودک شد؟ می توان گروه ها و پرستارهای زیادی را پیدا کرد که در مناطق مختلف به ارائه ی خدمات مربوط به نگهداری و مراقبت از کودکان می پردازند. اما باید بدانید که در کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستارها تفاوت هایی وجود دارد. همه ی ان ها در کار خود به یک اندازه خوب نیستند. آن ها با توجه به کیفیت خدمات خود دارای مشتری های مختلفی هستند.

هر چه کیفیت خدمات یک موسسه یا پرستار در ارائه ی خدمات خود بهتر باشد، می توانند در کار خود در جذب مشتری ها موفق تر عمل کند. اگر شما هم می خواهید تا به یکی از بهترین گروه های پرستاری تبدیل شوید. یا این که می خواهید با داشتن بهترین پرستارها به ارائه ی بهترین خدمات بپردازید،

می توانید در این جا به نکاتی که ما برای شما فراهم کرده ایم توجه بیشتری کنید. شاید برای شما هم تبدیل شدن به موسسه ای که بیشترین مشتری ها را در منطقه یا محل کار شما دارد کار سختی نخواهد بود. پس با ما در این نوشته همراه باشید تا شما را با بهترین نکاتی که شما را از موفق ترین ارائه کنندگان خدمات پرستاری تبدیل می کند آشنا کنیم.

بهترین پرستار کودک قابل اطمینان است!

اطمینان از مهم ترین مولفه هایی است که در هر کاری می تواند موفقیت را به همراه داشته باشد. می توانید بهترین برندها و شرکت ها را ببینید که با جلب توجه و اطمینان مشتری های خود موفق به ارئه ی بهترین خدمات به مشتری های خود شده اند. خدمات پرستاری کودک هم از این قاعده مستثنی نیستند.

حتی با توجه به رسالت آن ها که مراقبت از فرزندان خانواده ها می باشد، اعتبار و اهمیت آن ها از اهمیت بسیار بالا تری بر خوردار است. می دانید که برای هر خانواده فرزند آن ها از هر چیز دیگری می تواند مهم تر باشد.

10 نکته برای این که بهترین پرستار کودک شوید!

خانواده ها برای فرزند خود از هر گونه تلاشی برای فراهم کردن اسباب آرامش و بهبود وضع زندگی او دریغ نمی کنند. برای همه روشن است که پرستار ها و قابل اطمینان بودن آن ها برای مراقبت از بچه ها دارای اولویت بالایی می باشند.

 قابل اطمینان بودن یکی از با ارزش ترین خصوصیاتی است که برای پرستار در هر زمانی لازم است. هیچ خانواده ای نمی تواند بدون دریافت ضمانت کافی در مورد پرستار مربوطه نسبت به سپردن فرزند خود به او اقدام کند. پس به عنوان یک پرستار باید همیشه قابل اعتماد باشید تا بتوانید مشتری های بیشتری داشته باشید.

اما ما در ادامه ی این متن وبا توجه به این که شما حالا که در مورد اهمیت قابل اطمینان بودن به عنوان یک مولفه ی اصلی که برای هر پرستاری لازم است، صحبت کردیم، با شما در مورد دیگر مولفه ها هم حرف خواهیم زد.

بهترین پرستار کودک -پرستار کودک در منزل

بهترین پرستار کودک -پرستار کودک در منزل

بهترین پرستار کودک وظایف خود را سوال می کند!

در هر زمان باید بدانید که به عنوان یک پرستار در حد امکان نیاز دارید تا به خوبی از وظایف خود آگاه باشید. برای انجام بهتر کارتان باید تا می توانید در مورد آن سوال کنید. شاید به نظر برسد که شما در انجام کار خود تجربه ای ندارید که تا این حد سوال می کنید. اما باید بدانید که پرسیدن سوال در آغاز به کار شما می تواند نشانه ای از تعهد شما به خدمت باشد.

نشانه ای از این که شما در انجام کارهای خود در حد بسیار بالایی سعی در بر آورده کردن نیاز های والدین دارید.  نباید به عنوان یک پرستار هر چه هم که تجربه داشته باشید فکر کنید که نیازی به سوال کردن ندارید. باید بدانید که والدین هم از این امر خوشحال خواهند شد. زیرا که آن ها می خواهند تا تمام اطلاعات لازم برای رفاه فرزند خود را در اختیار شما قرار بدهند. پس در این مورد نگران نباشید و تا می توانید در مورد آن ها سوال کنید.

بیشتر بخوانید:پرستاری از کودک هنگام بیماری پرستار

تا بتوانید برای پدر ها و مادر ها هم آرامش فکری را فراهم کنید. ان ها خواهند دانست که با توجهی که شما به انجام وظایف خود دارید و با سوال هایی که برای انجام بهتر آن ها می پرسید، به طور حتم برای انجام بهتر مسئولیت های خود اهمیت ویژه ای قائل هستید.  به خوبی برای آن ها روشن خواهد بود که حتی در صورتی که برای ساعت ها فرزند خود را در کنار شما بگذارند، کودک آن ها به آن چه نیاز دارد در سایه ی توجه شما خواهد رسید.

بهترین پرستار کودک در کلاس های آموزشی شرکت می کند!

شاید یکی از نیاز های شما در این مورد هم شرکت در کلاس ها و برنامه هایی باشد که برای اموزش پرستاران برگذار می شود. ما به شما توصیه می کنیم تا در حد امکان در کلاس های موجود شرکت کنید. اگر توان حضور در کلاس ها را ندارید باید از راه دیگر توانایی های خود را در پرورش استعداد های خود بهبود دهید. مطالعه ی کتاب ها و منابع موجود در زمینه ی پرستاری می تواند به شما در حرفه ای تر بودن در امر نگه داری از کودکان کمک کند.

10 نکته برای این که بهترین پرستار کودک شوید!

می توانید در این راستا سایت های بسیاری را پیدا کنید که شما را با نوشته های خود به یکی از حرفه ای ترین پرستارها تبدیل می کنند. شما می توانید در این سایت ها به مطالب بسیاری در زمینه ی نگه داری از کودکان و نیاز مندی های انان دست پیدا کنید که با استفاده از ان ها تبدیل به یکی از پرستارانی خواهید شد که والدین به خوبی به شما اعتماد کرده و تربیت فرزند و یا نگه داری از او را به شما خواهند سپرد.

به عنوان بهترین پرستار کودک قوانین و محدودیت های موجود را بفهمید

هر پرستاری در هر محیطی که کار می کند باید خود را با قوانین موجود در آن محیط وفق داده و در کنار آن خود را برای بهبود سرویس های ارائه شده آماده کند. به طور حتم خانواده ها در فرهنگ های خود دارای تفاوت هایی هستند که نیاز به بازبینی در راه کار های مورد استفاده را بیشتر می کند. هر پدر و مادری در تربیت فرزند خود ممکن است که معیارهای متفاوتی را دنبال کنند. بسته به این معیار ها شما نیاز خواهید داشت تا از دستورات و قوانین خاصی در تربیت و نگه داری از فرزند پیروی کنید.

10 نکته برای این که بهترین پرستار کودک شوید!

ممکن است در زمان هایی پدر یا مادر به شما در مورد عادت های فرزند خود حرف هایی بزنند و از شما بخواهند تا در این زمان ها عکس العمل لازم را در برابر کودک داشته باشید و یا این که برای او موجبات آسایش را با توجه به نیاز های او فراهم کنید.

در هر صورت در کنار این خواسته ها، ممکن است برای تربیت بهتر هر فرزندی آن ها خواهان اعمال محدودیت های خاصی هم باشند. چه برای شما و چه برای کودکان باید محدودیت های توصیه شده توسط پدران و مادران هم به خوبی در نظر گرفته شود تا بتوانید نقش خود را به عنوان یک پرستار کودک عالی به خوبی ایفا و در آینده موفقیت های بیشتری را هم در این زمینه کسب کنید.

در ارتباط با آن ها اعتماد به نفس داشته باشید

اگر چه برای مواردی سوال کردن به طور حتم نیاز است، اما در مواردی دیگر شما باید از مسئولیت های خود آگاه بوده و  نسبت به انجام ان ها اعتماد به نفس کافی داشته باشید. باید از این نکته آگاه باشید که شاید در زمان هایی پدر یا مادر نمی خواهند تا در مورد هر چیزی به آن ها فیدبک داده شود. آن ها نمی خواهند تا در مورد یک مسئله به طور مداوم از آن ها سوال شود.

شما باید با توجه به آشنایی هایی که با آن ها دارید و سوال هایی که در ابتدای ورود به خانه پرسیده اید، نسبت یه انجام کار های خود به خوبی عمل کنید و با اعتماد به نفس نسبت به حل مشکلات کوچک اقدام کنید. در این راه نیازی به دادن تمام فید بک ها به بزرگتر ها و یا والدین در خانه نیست. می توانید در این زمان ها با استفاده از تجربه ی خود و در نظر گرفتن خواسته های والدین با اعتماد به نفس به نگه داری و مراقبت از کودک بدون نیاز به هر گونه سوالی اقدام کنید.

به عنوان بهترین پرستار کودک هوشیار باشید!

در هر زمانی باید به کودکان نگاه کنید. با چشمانی باز از ان ها مراقبت نموده و در کمال هوشیاری به وظایف خود عمل کنید. کوادکان برای هر کسی و برای هر پدری و مادری دارای اهمیت هستند. نمی توان برای لحظه ای ان ها را در این راه تنها گذاشت. وقتی که هدف شما و کار شما حفاظت از آن ها می باشد، چه طور ممکن است که شما در این کار سهل انگاری کنید.

به طور حتم برای به دست آوردن اعتماد والدین شما نیاز به هوشیاری تمام را در هر زمانی دارید. نه تنها باید هوشیار باشید که باید به محیط هم توجه داشته باشید و در موقع حضور در خانه و یا بیرون از آن در مواقعی که در حال نگهداری از کودک هستید به محیط اطراف او هم توجه نموده و نسبت به خطر های احتمالی که ممکن است او را تهدید کند عکس العمل لازم را داشته باشید. می توانید قدم های پیش گیرانه را برای رفع هر گونه خطر احتمالی برای کودکان بر دارید تا والدین با خاطری جمع به شما اعتماد کنند.

بهترین پرستار کودک به عادت ها و روتین های خانواده ها در مواظبت از فرزندشان توجه می کند

هر خانواده ای برای شما روتینی را برای دنبال کردن آن در زمان حضور در خانه فراهم خواهد کرد. شما باید از این روتین دنباله روی کنید. باید تا در حد امکان نسبت به فراهم نمودن بهتر این شرایط و روش ها در روتین مورد نظر خانواده هم کاری کنید.

این روتین به طور معمول در بر گیرنده ی زمانی است که کودکان باید غذا بخورند. یا زمان هایی که باید به آن ها میان وعده داده شود. زمان خواب هم می تواند یکی از دیگر مسائلی باشد که در هر روتینی باید در نظر گرفته شود. شاید به طور معمول خانواده ها در این موارد نظراتی را داشته باشند.

آن ها به طور حتم خواهان این خواهند بود تا کودک آن ها در زمان لازم به غذای خود برسد. یا این که میان وعده ی خود را در موعد مقرر دریافت کند. شما هم باید در این مورد حساسیت لازم را داشته باشید. شاید اندکی تغییر برای زمان خواب و غذا به دلیل دیر یا زود آماده شدن غذا قابل قبول باشد. اما شما باید به این برنامه در حد امکان پای بند باشید.

اگر این تاخیر ها در انجام وظایف زیاد باشد شاید شما نتوانید در انجام کار های خود به خوبی موفق شوید. حتی اگر شما کودک را یک یا دو ساعت دیر تر بخوابانید شاید در آینده دیگر نتوانید کار پیدا کنید. زیرا که خانواده ها در این زمینه ها دارای حساسیت ویژه ای خواهند بود.

بهترین پرستار کودک با بچه ها تعامل دارد

اولین کار شما این است که با کودکان ارتباطی سالم و پایدار را بر قرار کنید. تمام کار های شما باید در درجه ی دوم اهمیت قرار داشته باشد. با توجه به وظیفه ی شما که پرستاری از کودک خواهد بود، ارتباط با کودک می تواند از هر چیز دیگری برای کودک مهم تر باشد.

درست است که در ارتباط با والدین شما نیاز دارید تا اعتماد پذیر باشید و اطمینان آن ها را همان طور که گفته شد جلب کنید، اما بدون ارتباط با کودک اعتماد بزرگ تر ها چه ارزشی می تواند داشته باشد. برای همین است که ما در این جا روی این امر هم تاکید زیادی داریم تا شما با بهره گیری از آغوشی باز نسبت به بر قراری ارتباطی سالم امن با کودکان اقدام کنید.

10 نکته برای این که بهترین پرستار کودک شوید!

می توانید هراز گاهی برای ان ها بازی های جدید یا اسباب بازی بیاورید. می توانید در کیف خود متناسب با نیاز سنی ان ها از نقاشی ها، اسباب بازی ها و ابزار دیگر استفاده کنید. اگر کتاب هایی برای ان ها مناسب است می توانید آن ها را برای کودکان تحت مراقبت خود فراهم کنید. هر کدام از این کار ها می تواند کودکان هر خانواده ای را بیشتر شاد کند. باید بدانید که با این شادی ارتباط شما با آن ها هم راحت ترخواهد بود.

مشتری خود را عاقلانه انتخاب کنید

در اطراف شما ممکن است افراد زیادی باشند که به دنبال پرستار برای کودک خود باشند. شما نباید بدون فکر درخواست آن ها را برای این کار بپذیرید. می توان دید که خانواده هایی دارای شرایط بدی باری پذیرش پرستار هستند. آن ها ممکن است که توفعات بسیار بالایی داشته باشند یا این که فرزندان بسیار سر کشی هستند که کنترل آن ها سخت است.

این کار و پذیرش درخواست آن ها برای نگهداری از فرزندشان می تواند حتی برای شما درد سرهایی را هم به همراه داشته باشد. باید به این نکات در مورد فراهم نمودن شرایط لازم که برای شما قابل قبول باشد برای نگهداری از کودکان توجه داشته باشید. نباید با هر مشتری به راحتی قرار داد ببندید. باید از سبک زندگی ان ها هم آگاه شوید. اگر در مورد تعداد و شرایط سنی کودکان هم احساس راحتی نمی کنید، می توانید این  گونه پیشنهاد ها را برای کار نادیده بگیرید.

به عنوان بهترین پرستار کودک بازخوردهای مثبت را فراموش نکنید

بعد از انجام هر کار می توانید برای پدر و مادر ها به طور خلاصه فیدبک لازم را فراهم کنید. به طور معمول پدر و مادر ها در مورد نحوه ی گذراندن روز با فرزند خود از شما فیدبک هایی را خواهند خواست. سعی کنید تا در صورت امکان برای ان ها داده های لازم را با فراهم نمودن فیدبک لازم مهیا کنید. با یک گفتگوی ساده می توانید آن ها را در مورد اتفاق های افتاده آگاه کنید و یا مشکلات احتمالی به وجود امده را به آن ها گزارش دهید.

سخن پایانی

زمانی که کسی به دنبال یک پرستار است، او به طور حتم به دنبال یک فرد کار آزموده خواهد بود. کسی که بتواند اطمینان حاصل کند که کودکانش در امنیت و شاد خواهند بود. وقتی که شما این تلاش ها را در کار خود داشته باشید، شما می توانید به توسعه ی کار خود بپردازید. پس سعی کنید تا به نکات گفته شده در بالا اهمیت بیشتری بدهید تا بتوانید آینده ی شغلی خود را تضمین و از فرزندان خانواده ها به بهترین نحو مواظبت کنید.

‫0/5 (0 امتیاز )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *