Site icon شرکت خدماتی شکوفایی

مرکز تخصصی خدمات پرستاری و مراقبت از کودک

مرکز تخصصی خدمات پرستاری و مراقبت از کودک

خدمات پرستاری و مراقبت از کودک : امروزه پرستاری و مراقبت از بچه دیگر مختص طبقه خاص و یا افراد متمول نیست. با توجه به اینکه اغلب پدران و مادران شاغل هستند لذا فرصت کافی برای مراقبت از کودک وجود ندارد. از طرفی در مواقعی که پدر و مادر در منزل هستند، درگیر کارهای روزمره خود بوده و فرصت کافی برای مراقبت اصولی از فرزند را ندارند. مهدهای کودک نیز ساعات کار محدودی دارند.

بنابراین شما نمی توانید تمام اوقات روز کودک خود را در مهد کودک بگذارید. از طرفی مهدهای کودک در روزهای پنج شنبه و جمعه تعطیل هستند. نکته مهم دیگر این است که پرستاری و مراقبت از کودک دیگر از حالت نگهداری و مراقبت کودک پا را فراتر گذاشته و حالت یک مربیگری را دارد. از طرفی نوزادان و کودکان خیلی کوچک را نمی توان با خیال راحت به مهدهای کودک سپرد.

نگهداری نوزادان و کودکان در منزل از نظر بهداشتی، امکانات و آرامش قابل مقایسه با مهد کودک نیست. با توجه به جمیع موارد بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند که خدمات پرستاری کودک خود را به پرستار بچه با تجربه و آموزش دیده بسپارند. در ادامه به اهمیت خدمات پرستاری و مراقبت حرفه ای خواهیم پرداخت.

خدمات پرستاری و مراقبت از کودک

مراقبت از کودک

اهمیت خدمات تخصصی پرستاری و مراقبت از کودک

بسیاری از خانواده ها از جمله زوج های جوان ترجیح می دهندکه نگهداری و مراقبت از کودک خود را به پرستار کودک با تجربه و متعهد بسپارند. با توجه به اینکه مادران جوان آگاهی و تجربه کافی در نگهداری نوزاد و کودکان خود را ندارند، طبیعی است که این کار مشکلات زیادی را برای کودک و مادر در پی دارد.

پرستاری و مراقبت از کودک توسط مربیان با سابقه و با تجربه از همان دوران نوزادی موجب تربیت و پرورش اصولی کودک می شود. از طرفی شناخت کافی از نیازهای کودک و نوزاد منجر به جلوگیری از صدمه جسمی و روحی به نوزاد می گردد.

موارد متعددی وجود داشته است که نوزاد و کودک خردسال دچار مشکلاتی از قبیل تب، تشنج، دل درد، شکستگی نقاط مختلف بدن و یا بیماری های گوناگون شده است ولی به دلیل تجربه ناکافی والدین و یا نبودن پرستار بچه حرفه ای صدمات جبران ناپذیری به کودک وارد شده است. خدمات مراقبت از کودک موجب جلوگیری از صدمات به کودکان می شود.

کودکان موجوداتی دوست داشتنی و در عین حال کنجکاو هستند. کودکانی که تازه راه رفتن را یاد گرفته اند و یا آنهایی که به صورت چهار دست و پا راه می روند، به طور دائم در حال جست و جوی محیط اطراف بوده و با خطرات متعددی روبرو هستند. پدر و مادر به دلیل مشغله روزمره، زمان و توان کافی برای مراقبت شبانه روزی ندارند، بنابراین داشتن یک پرستار کودک برای انجام خدمات تخصصی پرستاری و مراقبت از کودک ضرورت دارد.

مراقبت از کودک

شکوفایی مرکز عرضه خدمات تخصصی پرستاری و مراقبت از کودک

مرکز خدمات شکوفایی با سال ها تجربه و تخصص در امور پرستاری و مراقبت از کودک، نگهداری از سالمند و خدمات نظافتی بهترین خدمات حرفه ای را به مشتریان خود عرضه می نماید. کلیه پرستاران و نیروهای خدماتی این مرکز دوره های آموزشی حرفه ای را پشت سر گذاشته و تجربه کافی دارند. یکی از خدمات حرفه ای و تخصصی این مرکز، خدمات تخصصی مراقبت از کودک است.

پرستاران مرکز شکوفایی امکان ارائه خدمات به صورت ساعتی، روزانه، شبانه روزی و طبق نیاز مشتریان را دارند. از طرفی امکان بررسی سوابق و انتخاب پرستار مشخصی از سوی مشتریان وجود دارد. اگر برای خدمات پرستاری و مراقبت از کودک خود نیاز به خدمات حرفه ای دارید بدون هیچ نگرانی و با اطمینان خاطر نسبت به رزرو پرستار کودک از طریق سایت اقدام نمائید. بدین ترتیب در هر ساعتی از شبانه روز می توانید رزرو درخواست خود را انجام دهید.

مراقبت از کودک

چرا پرستار کودک مرکز شکوفایی را انتخاب کنیم

برای خدمات پرستاری و مراقبت از کودک موسسات و مراکز خدماتی متعددی وجود دارند. نکته مهم این است که تفاوت مرکز خدمات تخصصی شکوفایی با سایر موسسات و مراکز دیگر چیست؟ به عبارتی انتخاب پرستار کودک از مرکز شکوفایی چه مزایایی را برای خانواده ها در بر دارد. کلیه پرستاران و مربیان این مرکز دارای مدارک آموزشی مربوط به خدمات تخصصی پرستاری کودک هستند.

از طرفی برای کودکان بزرگتر مربیان با تجربه انتخاب می شود که انواع آموزش های لازم را به کودک می دهد. خدمات موسسه شکوفایی شبانه روزی بوده و دارای مجوز از وزارت بهداشت است. میزان دستمزد مناسب، پرستاران با تجربه و خدمات با کیفیت از دیگر مزایای بهره مندی از خدمات پرستاری و مراقبت از کودک مرکز شکوفایی محسوب می شود.

‫5/5 (2 امتیاز )
خروج از نسخه موبایل