سوالات متداول

سوالات متداول | از ما بپرسید

از ما بپرسید

gloves 1

آیا شما هم سوالی دارید؟

سوالات پرتکرار از کاربران

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، سؤال خود را برای ما ارسال فرمایید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

علت بهره مندی از خدمات شرکت خدماتی شکوفایی چیست؟

در صورتی که شخصی در حال حاضر و یا در هر زمانی می خواهد در زمینه ی پرستاری خدماتی را دریافت نماید، شرکت خدماتی شکوفایی می تواند با توجه به تجاربی که دارد در پیدا کردن یک شرکت یا نهاد به خصوصی شما را یاری نماید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به این مهم دست یابید.

انجام کار برای شما توسط شرکت خدماتی شکوفایی به حدی سریع می باشد که شما می توانید در عرض چند دقیقه به خواسته ی خود دست یابید و نیازی نیست که ساعت ها وقت و انرژی خود را صرف بحث یا افراد غیر قابل اعتماد و غیره نمایید.

چگونه می توان از پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی اطمینان خاطر به عمل آورد؟

اولین و مهم ترین نکته ای که می توان در ارتباط با قابل اطمینان بودن پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی گفت این مورد است که مدارک پرستاران در موسسه ی فوق بوده و می توان در این مورد کاملا اتمام حجت نمود. همچنین فارغ از موضوع مدارک پرستاران باید بگوییم شرکت خدماتی شکوفایی دارای سابقه ی بسیار درخشان در این زمینه در بلند مدت خود می تواند به عنوان یک دلیل بزرگ در اعتماد به پرسنل این مجموعه تلقی گردد.

امکان تعویض پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی در صورت عدم رضایت از آنان وجود خواهد داشت؟

در صورتی که مراجعه کنندگان از پرستاری که برای رفع نیاز آنان به محل اعزام گشته است رضایت کافی نداشته باشند می توانند به تعداد 3 بار درخواست نمایند تا در کم ترین زمان ممکن پرستار دیگری را برای انجام کارهایشان اعزام نمایند.

باید بگوییم که چنین اقدامی از طرف شرکت خدماتی شکوفایی به عنوان یک وظیفه تلقی می گردد و این موسسه مسئول است تا از رضایت شما مبنی بر نگهداری فرزند خردسال و یا عزیزان پا به سن گذاشته اطمینان خاطر کسب کرده و وظیفه ی خود را به نحو احسن انجام دهد.

افراد چطور می توانند به پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی اعتماد نمایند؟

شرکت خدماتی شکوفایی تمامیی پرستارانی که برای ارائه ی خدمات به محل افراد اعزام می کند را از فیلتر های بسیار سختگیرانه ای رد می کند. سنجش های عدم اعتیاد و همچنین عدم برخورداری از سو پیشینه و از همه این موارد مهم تر پرستار موظف است که یک چک به مبلغ دویست میلیون ریال که دارای امضا در پشت چک توسط یک فرد معتبر می باشد را در اختیار موسسه قرار دهد.

گفتنی هستم که پرستاران یکی از اصل مدارک شناسایی خود یعنی کارت ملی و یا شناسنامه ی خود را می بایست در نزد شرکت خدماتی شکوفایی قرار دهند، پرستارانی که در این مجموعه مشغول به کار هستند یا دوره های پرستاری را گذرانده اند و یا سابقه ی کاری بسیار مناسبی را دارا می باشند.. با توجه به موارد ذکر شده می توانیم بگوییم که افراد و یا مراجعه کنندگان به این موسسه می توانند به پرستاران این مجموعه اعتماد کرده و از خدمات ارائه شده توسط این اشخاص بهره مند گردند.

چگونگی عقد قرارداد با شرکت خدماتی شکوفایی؟

برای عقد قرارداد با شرکت خدماتی شکوفایی الزامی است که ابتدا افراد رضایت خود را از پرستار اعزامی به محلشان را به شرکت اعلام نمایند تا بتوان با دال بر این موضوع اقدام به عقد قرارداد نمود. در قرارداد مربوطه زمان آغاز به کار و همچنین زمان پایان انجام کار درج شده است. علاوه بر موارد فوق می بایست در قرارداد ذکر شده مشخصات مراجعه کننده و همچنین عزیزی که می بایست از آن مراقبت به عمل بیاید درج گردد.

مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که در این قرارداد خدمات و وظایفی که این موسسه می بایست به آن ها عمل نماید وجود دارد و می توان آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار داد.

برآورد هزینه های دریافتی شرکت خدماتی شکوفایی به چه ترتیب می باشد؟

چگونگی برآورد هزینه های مربوط به نگهداری از افراد بستگی به موارد مختلفی دارد. مهم ترین این موارد فردی است که می بایست از آن مراقبت به عمل بیاید برای مثال فردی که سالمند می باشد و دارای سلامت بسیار خوبی است هزینه های مربوط خود و اما سالمندی که دارای بیماری های مختلف همچون آلزایمر و یا ویلچری می باشد هزینه های مربوط به خود را دارا می باشد.

از دیگر مواردی که می تواند بر روی هزینه های دریافتی توسط شرکت فوق موثر واقع گردد می توان به محل اقامت سالمند و یا کودکی که نیاز به مراقبت دارد و همچنین موارد این چنینی اشاره کرد.

برآورد فرانشیز توسط شرکت خدماتی شکوفایی به چه ترتیب خواهد بود؟

مراجعه کنندگان می بایست جهت ارائه ی خدمات و همچنین جهت اطمینان برای ارائه ی خدمات وجهی را به عنوان فرانشیز را به این موسسه پرداخت نمایند. این وجه دریافتی با توجه به روز ها و یا ماه های ارائه ی خدمات منحصر به فرد است. برای مثال در صورت ارائه ی خدمات برای مدت زمان 6 ماه، فرانشیز پرداختی مبلغی در حدود یک پایه ی حقوق پرستار خواهد بود.

پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی در صورت به وجود آمدن اتفاقات غیر منتظره آیا بیمه می باشند؟

شرکت ارائه ی خدمات شکوفایی در تمامی سال هایی که ارائه ی خدمات نموده است تمامی پرستاران و یا به عبارتی مراقبان خود را در برابر اتفاقاتی که ممکن است به صورت غیر منتظره در محل کار رخ دهد، بیمه نموده است و از این جهت به هیچ عنوان مشکلی وجود نخواهد داشت و افراد می توانند از این موضوع اطمینان خاطر به عمل بیاورند.

در صورت بروز اتفاق ناگواری در محل کار، آیا ملزم به انجام کار های خاصی می باشیم؟

افراد در صورتی که شاهد به وجود آمدن مشکل غیر منتظره ای در محل کار باشند، می بایست تنها و تنها یک کار انجام دهند و آن هم تماس با اورژانس می باشد. برقراری تماس با اورژانس برای افراد الزامی خواهد. ارائه ی هزینه ها در صورت وجود بر عهده ی شرکت بیمه خواهد بود و نیازی به هیچ گونه استرس و یا نگرانی به خصوصی نخواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *