نماد سایت شرکت خدماتی شکوفایی

چرا استخدام پرستار در خانه بهترین گزینه برای مراقبت از سالمندان است؟

چرا استخدام پرستار در خانه بهترین گزینه برای مراقبت از سالمندان است؟

به عنوان فردی که به دنبال استخدام پرستار در خانه هستید ممکن است با این سوال چرا استخدام پرستار در خانه بهترین گزینه برای مراقبت از سالمندان است؟ مواجه شوید. مشکلات تحرک و چالش های فیزیکی که بسیاری از سالمندان با آن روبرو هستند، باعث می شود که فرستادن فرد سالخورده به خانه سالمندان بهترین گزینه باشد. اما سالمندان ترجیح می دهند که در خانه خود بمانند. استخدام پرستار سالمند در خانه این امر را امکان پذیر می کند و بهترین گزینه برای تعداد زیادی از بیماران مسن است. در ادامه برخی از مزایای استخدام پرستار سالمند در خانه آورده شده است.

آزادی و خودمختاری سالمندان با استخدام پرستار در خانه

شاید قانع کننده ترین مزیت استخدام پرستار در خانه؛ آزادی و خودمختاری سالمندان در خانه است، این در حالی است که نیازی به رفتن به مراکز پرستاری و همچنین دریافت مراقبت های پزشکی ندارند. تخمین زده شده است که بیش از 13.8 میلیون نفر (حدود 28 درصد از جمعیت) به تنهایی زندگی می کنند. در مورد سالمندان نگرانی ها مربوط به انزوا و خطرات مربوط به سلامتی است.

خدمات پرستاری در منزل، حد وسط کاملی را ارائه می دهد و به سالمندان اجازه می دهد تا به طور مستقل زندگی کنند و در عین حال نیازهای پزشکی خود را بدون ترک خانه برآورده کنند.

چرا استخدام پرستار در خانه بهترین گزینه برای مراقبت از سالمندان است؟پشتیبانی اضافی

هر کسی می تواند هر از گاهی از یک پشتیبان اضافی استفاده کند. پرستاران خانگی ممکن است تنها منبعی باشند که یک سالمند برای زندگی مستقل به آن نیاز دارد. این جفت چشم اضافی که به دنبال سالمند است، ممکن اس برای خوانواده و عزیزان هم آرامش زیادی داشته باشد.

یکی از کارهای زیادی که پرستاران خانگی انجام می دهند این است که مراقب داروها باشند و اطمینان حاصل کنند که بیمار آنها را طبق دستور مصرف می کند. پرستار سالمند همچنین ممکن است بتواند مشکلات احتمالی مانند خطر مصرف بیش از حد یا افزایش وابستگی را شناسایی کند.

پرستار سالمند در خانه برای شناسایی خطرات سلامتی که می تواند باعث افتادن از پله ها و یا آسیب های بعدی باشد آموزش دیده اند. به عنوان مثال، پرستار ممکن است بتواند پیشنهاداتی در مورد پیشگیری از خطر افتادن در محیط خانه ارائه دهد و سالمندان را از آسیب ناتوان کننده ای که ممکن است هرگز بهبود نیابد، نجات دهد.

توجه پزشکی فردی پرستار در منزل

برخی از خانواده ها فکر می کنند که امکانات پرستاری ماهر تنها گزینه برای آن دسته از بیمارانی است که نیاز به نظارت یا مراقبت شبانه روزی دارند – اما اینطور نیست. پرستاری در منزل برای مراقبت 24 ساعته در دسترس است. از طرف دیگر، پرستاران خانگی می توانند راه حل مناسبی برای سالمندانی باشند که فقط به کمک یا نظارت گاه به گاه نیاز دارند.

در طول مدت بازدید، کارمندان پرستاری در منزل به سالمندان مراقبت های انفرادی ارائه می دهند، نه اینکه پرستار را با چند نفر دیگر در محیطی مشترک به اشتراک بگذارند.

اجتماعی شدن و خلق و خو

با افزایش سن، تأثیر تنهایی بر سلامت روان می تواند شدید باشد. بیش از یک سوم بزرگسالان احساس تنهایی می کنند و حدود یک چهارم سالمندان بالای 65 سال از نظر اجتماعی از دیگران فاصله می گیرند. این نگران کننده است زیرا اجتماعی شدن و تماس انسانی برای سلامتی و رفاه کلی ضروری است.

چرا استخدام پرستار در خانه بهترین گزینه برای مراقبت از سالمندان است؟بنابراین، چرا این تغییر چشمگیر در تعاملات اجتماعی در میان افراد مسن تر است؟ اغلب اوقات به دلیل مواردی مانند کم شنوایی یا یک بیماری مزمن پزشکی است که مانع تعامل با افراد دیگر می شود.

پرستار خانگی یکی دیگر از تماس های اجتماعی است که می تواند کیفیت زندگی سالمندان را بهبود بخشد.

آیا کسی را می شناسید که بتواند از خدمات پرستاری در منزل بهره مند شود؟ این مزایا را در نظر بگیرید و تعیین کنید که آیا ارائه خدمات مراقبت در منزل برای شما یا عزیزتان منطقی است یا خیر.

بازدید منظم از یک متخصص مراقبت های بهداشتی می تواند تأثیرات مثبتی بر سلامت روان داشته باشد و آرامش بیشتری را برای خانواده و دوستانی به ارمغان بیاورد که ممکن است در مورد سلامتی سالمند نگران باشند.

منبع: nurseregistry
خروج از نسخه موبایل