سوالات متداول

از ما بپرسید


  آیا شما هم سوالی دارید؟

  سوالات پرتکرار از کاربران

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  چرا باید از شرکت خدماتی شکوفایی استفاده کنم؟

  اگر نیاز به خدمات پرستاری داشته باشید، شرکت خدماتی شکوفایی می‌تواند فرایند پیدا کردن موسسه مناسب و انجام این کار را برای شما ساده کرده و سرعت ببخشد. به جای این که در جاهای مختلف برای پیدا کردن یک پرستار قابل اعتماد و مناسب جست‌وجو کنید و مقدار زیادی انرژی و زمان صرف این مساله کنید، با استفاده ازشرکت خدماتی شکوفایی می‌توانید در عرض چند دقیقه خدمات مورد نیاز خودتان را دریافت کنید.

  آیا پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی مطمئن هستند؟

  شرکت خدماتی شکوفایی با سالها تجربه و داشتن کادری مجرب در زمینه های کاری در خدمت شماست.مدارک نیروها نزد شرکت موجود و دارای تجربه و تخصص لازم هستند

  آیا میتوانم پرستاری که ناراضی هستم را تعویض کنم؟

  شما مشتری گرامی،میتوانید تا 3 دفعه درخواست تعویض پرستار بدهید. یعنی عملا اگر از 3 پرستار که برای شما اعزام میشود، به هر دلیلی راضی نبودید، تنها کافی است درخواست دهید، تا پرستار سریعا برای شما جایگزین گردد.

  این وظیفه شرکت خدماتی شکوفایی  است تا بهترین مراقبان و پرستاران را برای مشتریان عزیز خود فراهم نماید تا مشتری با خیال آسوده، از اینکه سالمند یا کودک ایشان به بهترین شکل مراقب میشود

  چطور به مراقبان و پرستاران اعزامی شرکت خدماتی شکوفایی اعتماد کنم؟

  تمام مراقبان و پرستارانی اعزامی از سمت شرکت خدماتی شکوفایی  توسط همکاران ما اعتبار سنجی میشوند. همه مراقبان و پرستاران بایستی تست های عدم سو پیشینه، عدم اعتیاد را انجام دهند و همچنین بایستی مبلغ 20 میلیون تومان سفته که پشت آن توسط یک ضامن معتبر امضا شده را در اختیار  ما قرار دهند. همچنین اصل یکی از مدارک شناسایی معتبر (شناسنامه – کارت ملی) را هم در اختیار شرکت خدماتی شکوفایی بایستی قرار دهند.

  شرکت خدماتی شکوفایی سعی کرده تا این مدارک را برای اطمینان بیشتر مشتری دریافت کند و البته ما سعی کردیم از نفراتی استفاده کنیم که قبلا دوره خدمات مراقبتی و بهیاری را گذرانده باشند و همچنین سابقه فعالیت در شغل مراقبتی و پرستاری هم مشغول بوده اند.

  نحوه قرارداد با شرکت خدماتی شکوفایی به چه صورت است؟

  زمانی که مشتری از مراقب و پرستاری که اعزام شده، راضی باشید، قراردادی مابین شرکت خدماتی شکوفایی و مشتری جهت ارایه خدمت بسته میشود که در قرارداد، کامل تاریخ شروع و پایان ارایه خدمت –  – مشخصات مشتری و فردی که نیاز به مراقب دارند درج می شود. همچنین بندهای مختلفی که بایستی شرکت خدماتی شکوفایی و پرستار انجام دهند هم درج شده است.

  نحوه محاسبه قیمت مراقب و پرستار چگونه است؟

  نحوه قیمت گذاری خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل به کسی که این خدمات را دریافت میکند بستگی داردريال یعنی اگر این خدمات برای سالمند سالم باشد یک قیمت و اگر سالمند آلزایمری – ویلچری و… باشد قیمت دیگری برای این خدمات ارایه میشود. البنه قیمت بستگی به فاصله مکانی مراقب و سالمند هم دارد.این قضیه دقیقا برای خدمات مراقبتی و پرستاری از کودک هم وجود دارد و تمام موارد ممکن است روی قیمت تاثیر گذار باشد

  نحوه محاسبه فرانشیر شرکت خدماتی شکوفایی چگونه است؟

  برای ارایه خدمت و همچنین تضمین ارایه خدمت، مبلغی به عنوان فرانشیز دریافت میشود، که این مبلغ بر اساس تعداد روزها و ماه ها متغییر می باشد. مدت به 6 ماه ، بایستی فرانشیزی معادل 1 پایه حقوق مراقب را پرداخت نمایید.

  آیا نیروهای اعزامی شرکت خدماتی شکوفایی در برابر حوداث احتمالی در محیط کار بیمه هستند؟

  باعث افتخار است که اعلام کنیم این شرکت سالهای متمادی کلیه نیروهای اعزامی را بیمه مسولیت مدنی نموده است

  چنانچه اتفاقی یا سانحه ای در محل کار رخ داد چکار باید انجام دهیم؟

  تنها کاری که نیاز هست و ضروری هست انجام شود تماس با اورژانس می باشد و ضروری است فورا تماس برقرار نمایید .

  در صورت هر گونه حادثه هزینه بعهده چه کسی می باشد:

  کلیه هزینه ها توسط شرکت بیمه پرداخت می شود و جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد