خدمات پرستاری

خدمات پرستاری در منزل چیست؟

خدمات پرستاری:با توجه به اینکه در هر مرحله از زندگی، نیاز های سلامتی، فیزیکی، روانی و عاطفی ما متفاوت است و بدون شک حضور بعضی بیماری ها در زمان های خاصی از زندگی شایع تر می باشد، ممکن است افراد به مراقبت های خاصی برای حفظ سلامتی نیاز داشته باشند. شرکت های خدماتی ارائه دهنده امور مراقبتی پرستاری در منزل، جهت رفع این نیاز نقش قابل توجهی را در جامعه ایفا می کنند.

 

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل شامل طیف گسترده ای از خدمات درمانی می شود که می تواند به راحتی در منزل افراد صورت گیرد. خدمات پرستاری در منزل معمولا ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های پرستاری است، در حالیکه همانند مراقبت های پزشکی که در یک بیمارستان یا خانه های سالمندان ارائه می شود، موثر است.

خدمات پرستاری در منزل، پرستاری و مراقبت شخصی را در خانه ها ارائه می دهد که در بیمارستان معمولی ارائه می شود اما با این تفاوت که توجه به بیمار نسبت به بیمارستان بسیار بیشتر است و با محبت و پیوند عاطفی در کنار خانواده‌ی بیمار تلفیق می شود.

امور مراقبتی که از طریق پرستاری در منزل توسط خدمت گزاران در این شغل ارائه می شود با دقت بسیار بالایی تحت کنترل قرار دارد و به این ترتیب شما نباید نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار خانگی باشید.

امروزه مردم درک بهتری نسبت به این خدمات که عمدتا بصورت یک مراقبت پرستاری ماهرانه است، دارند در حالی که اصطلاح پرستاری در منزل به امور مراقبتی غیر پزشکی مانند مراقبت شخصی، همراهی، یاری و نظارت بر افراد نیز اشاره دارد.

بیشتر افرادی که به سراغ خدمات پرستاری در منزل می روند معمولا با هدف پرستاری از بیمار آن را انتخاب می کنند. خدمات پرستاری در منزل با این هدف معمولا شامل مراقبت از زخم های جراحی، تزریق داخل وریدی، اهمیت به تغذیه بیمار، درمان های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و اهمیت به وضعیت سلامتی فرد می باشد.

مزایای پرستاری در منزل

مزایای امور مراقبتی پرستاری در منزل بسیار زیاد است. پرستاری و مراقبت در خانه علاوه بر اینکه راحت تر از بستری شدن در بیمارستان یا تحمل خانه های سالمندان است، به افراد کمک می کند تا زودتر بهبود پیدا کنند و در محیط دلخواه خود روز های زندگی را سپری کنند. این امر بخصوص در مراقبت از سالمندان بسیار حائز اهمیت است چرا که راحتی قابل توجهی را برای آن ها به ارمغان می آورد.

به واسطه این امور مراقبتی، افراد همچنین از مراقبت های بهداشتی بهتری برخوردار خواهند بود.

مدیریت مصرف دارو ها و رعایت رژیم غذایی از دیگر مزایای پرستاری در منزل است.

این پرستاران، در منزل به طور منظم همه شرایط بیماران و سالمندان را چک می کنند تا از وضعیت بهبود و سلامت آن ها اطمینان حاصل شود.

جالب است بدانید که حضور این پرستاران در کنار افراد به آن کمک می کند تا بر استرس ها و اضطراب های خود کنترل داشته باشند و به نوعی قوت قلبی برایشان است.

 

بهترین خدمات پرستاری در منزل توسط شرکت خدماتی شکوفایی

طرح مراقبت های ویژه  تخصصی که جهت پرستاری و مراقبت از سالمند و بیمار توسط پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی ارائه می شود، بسیار حرفه ای و رضایت بخش است. شرکت خدماتی شکوفایی با دارا بودن شعب مختلف آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در نقاط مختلف شیراز خواهد بود.

شما می توانید بهترین خدمات پرستاری در منزل را توسط شرکت خدماتی شکوفایی دریافت نمایید در حالیکه مناسب ترین هزینه را می پردازید. شما می توانید با آماده سازی یک لیست تماس اضطراری و فهرستی از وظایف مورد انتظار، آن ها را در اختیار پرستار خانگی قرار دهید و دیگر نگران هیچی نباشید.