استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانه

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانه

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانه یکی از کارهایی است که می توانید برای راحت تر شدن کار خود انجام دهید.تمیز کردن  قسمت های بیرونی از خانه کار سختی به نظر می رسد، اما اگر از ابزار و تکنیک های مناسب استفاده کنید، در واقع می تواند بسیار ساده باشد. اگر خانه خیلی کثیف نیست، یا اگر خانه شما از آجر، گچ کاری یا زونا چوبی ظریف ساخته شده است، استفاده از شلنگ باغ بهترین روش است. اگر خانه شما لکه های سختی دارد، شستشوی تحت فشار راهی است. وینیل، سایدینگ چوبی و مواد هیبریدی می توانند در برابر شستشوی فشار مقاومت کنند. مهم نیست چه روشی را انتخاب می کنید، باید قبل از تمیز کردن خانه خود را آماده کنید.

آماده سازی  محیط بیرون از خانه شما

یک روز گرم را برای تمیز کردن انتخاب کنید. در صورت امکان، منتظر بمانید تا بیرون خانه خود را در یک روز گرم و خشک تمیز کنید. یک روزی که وزش باد زیاد باشد وزش باد باعث پاشش و بازگرداندن مواد تمیزکاری می شود که هنگام تمیز کردن دوباره به شما باز می گردد. اگر نظافت در روزهای گرم امکان پذیر نیست، می توانید منتظر نظافتچی باشید تا بیرون خانه شما را تمیز کند.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانهاز محیط خانه و اطراف آن محافظت کنید. با اطمینان از بسته بودن همه درها و پنجره ها شروع کنید. در صورت لزوم آنها را با چسب محکم کنید. نوار چسب و ورقه های پلاستیکی را روی چراغ های بیرونی، دریچه ها و پریزهای برق قرار دهید. مبلمان چمن را از خانه دور کنید. گیاهان و درختچه ها را با ورقه های پلاستیکی بپوشانید.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانهاگر از واشر فشار استفاده می کنید، هنگام تمیز کردن، مطمئن شوید که بچه ها و سگ ها در آن محیط نباشند.

برای از بین بردن لکه ها از آب و صابون استفاده کنید. قبل از شروع نظافت منزل خود را بررسی کنید. به دنبال لکه هایی باشید که می توانند بدون استفاده از شیلنگ باغبانی یا شستشوی فشاری تمیز شوند. برای بیشتر لکه ها، می توانید از برس اسکراب، آب و صابون ظرفشویی معمولی استفاده کنید. لکه را بشویید تا زمانی که شروع به بلند شدن کند.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانهدر صورت امکان از پاک کننده های قوی تر استفاده نکنید زیرا ممکن است به پوشش گیاهی اطراف خانه شما آسیب برساند.

یک محلول با پودر سفید کننده اکسیژن برای از بین بردن کپک ایجاد کنید. برای لکه‌های سخت‌تر، مانند کپک، از محلولی ساخته شده از سفیدکننده اکسیژن، آب و مایع ظرفشویی استفاده کنید. یک گالن (3.8 لیتر) آب، 1 لیتر سفید کننده اکسیژن و یک هشتم فنجان (29.6 میلی لیتر) مایع ظرفشویی را در یک سطل بریزید. یک برس اسکراب را در سطل فرو کنید و کپک را بشویید تا کنده شود و محل تمیز شود. هنگام استفاده از سفید کننده بسیار مراقب باشید. اطمینان حاصل کنید که از محافظ چشم، دستکش لاستیکی استفاده کنید و آن را در یک منطقه با تهویه مناسب نگهداری کنید.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانه استفاده از شیلنگ باغچه برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانه

برای تمیز کردن فضای بیرونی خانه از کیت یا برس تمیزکننده استفاده کنید. می‌توانید یک کیت تمیز کردن سایدینگ با اتصال نازل از فروشگاه لوازم خانگی محلی خود خریداری کنید. یا می توانید یک برس اتومبیل بخرید که به شلنگ شما وصل می شود. اگر خانه شما به شدت کثیف نیست می توانید فقط از آب برای تمیز کردن استفاده کنید. اگر چنین است، باید از یک پاک کننده استفاده کنید. یک کیت سایدینگ باید با محفظه ای برای ریختن پاک کننده در ضمیمه همراه باشد.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانهمی‌توانید پاک‌کننده‌ای را که به‌طور خاص برای شستشوی بیرون خانه‌ها ساخته شده است، در اکثر فروشگاه‌های لوازم خانگی پیدا کنید.

از بالا به پایین کار کنید. شیلنگ خود را با زاویه رو به پایین اسپری کنید. در یک زمان در بخش های کوچک و جداگانه کار کنید.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانهدر صورت استفاده از پاک کننده با آب بشویید. اگر بیشتر از آب استفاده کرده اید، باید پاک کننده را بشویید. باز هم از بالا به پایین کار کنید و خانه را فقط با آب بشویید. برای خشک شدن خانه لازم نیست کاری انجام دهید.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانه

تمیز کردن قسمت های بیرونی خانه با شوینده پرفشار

یک نازل برای شستشوی تحت فشار انتخاب کنید. نازل ها معمولاً بر حسب درجه اندازه گیری می شوند. اسپری هر چه درجه پایین تر باشد قوی تر است. اگر با شستشوی تحت فشار آشنایی ندارید، تنظیمات کم را انتخاب کنید. زاویه 40 درجه برای شروع خوب است. اگر نازل 40 درجه کار را انجام نداد، می توانید به تدریج تا زاویه 25 درجه کار کنید.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانهواشر فشار را روی بخش کوچکی از خانه خود آزمایش کنید. شستشوی تحت فشار می تواند به خانه آسیب برساند، به خصوص اگر موادی که خانه از آن ساخته شده ضعیف باشد یا ضعیف شده باشد. واشر فشار را روی قسمت کوچک و پنهانی از خانه اسپری کنید. در صورت مشاهده هر گونه آسیبی که توسط واشر فشار وارد شده است، از شلنگ باغی استفاده کنید یا با یک نظافتچی ماهر تماس بگیرید.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانهبه سمت پایین اسپری کنید. شستشوی تحت فشار را با اسپری با زاویه رو به پایین شروع کنید. سمپاشی با زاویه رو به بالا می تواند باعث گیر افتادن آب در شکاف ها یا درزها شود که می تواند بعداً به خانه شما آسیب برساند.

واشر فشار را از یک طرف به طرف دیگر حرکت دهید. هنگام شستشوی فشار، واشر فشار را ثابت نگه دارید. واشر فشار را با حرکتی فراگیر از این طرف به سمت دیگر حرکت دهید. همچنان باید واشر فشار را در زاویه رو به پایین نگه دارید. آنقدر ادامه دهید تا تمام فضای بیرونی خانه را تمیز کنید.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانههنگام استفاده از واشر فشار در یک نقطه توقف نکنید ، همیشه به حرکت خود ادامه دهید. توقف در یک مکان می تواند باعث آسیب شود.

در صورت استفاده از پاک کننده، از بالا به پایین حرکت کنید. معمولاً آب به تنهایی باید برای شستشوی خانه با فشار کافی باشد، اما اگر از پاک کننده استفاده می کنید باید با حرکت دیگری شستشو دهید. اگر از پاک کننده استفاده می کنید از بالا به پایین اسپری کنید. هنگامی که شستشوی تحت فشار تمام شد، پاک کننده را با آب بشویید

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن قسمت های بیرونی خانهنکات

  • اگر خانه ای دو طبقه دارید، خرید اکستنشن و نکات اسپری را در نظر بگیرید.
  • می‌توانید لوازم نظافت بیرون خانه را در اکثر فروشگاه‌های لوازم خانگی خریداری کنید.
  • اگر احساس راحتی نمی کنید که خانه خود را با فشار شستشو دهید، با یک نظافتچی ماهر تماس بگیرید.
  • اگر خانه شما از آجر، گچ بری، یا زونا چوبی ظریف ساخته شده است، شستشوی تحت فشار را انجام ندهید.
  • هنگام استفاده از واشر فشار، از عینک ایمنی استفاده کنید.
  • اگر گل رز یا پیچک در نزدیکی خانه رشد می کند، از شستشوی تحت فشار خودداری کنید.

استخدام نظافتچی منزل برای تمیز کردن

اگر برای تمیز کاری منزل خود به استخدام نظافتچی نیاز دارید می توانید از طریق موسسه خدماتی پرستاری شکوفایی اقدام کنید. نظافتچی های ما هر قسمت از خانه، محل کار، پارکینگ و غیره شما را با دقت تمیز می کنند و به خوبی به نیازهای شما پاسخ خواهند داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *