راهنمای نظافت راه پله

راهنمای نظافت راه پله در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری یکی از مهم ترین مواردی که افراد اهمیت زیادی به آن می دهند نظافت راه پله ها می باشد. در طول شبانه روز افراد زیادی از راه پله ها استفاده می کنند.تمیز کردن راه پله ها چالش بزرگی است که امروزه در ساختمان ها افراد با آن رو به رو هستند زیرا به دلیل آلودگی ، گرد و غبار موجود در هوا دائم خاک بر روی پله ها می نشیند و باید راه پله ها نظافت شود. ما در این مقاله سعی کرده این راهکارهای مناسبی را برای نظافت راه پله ها برای شما عزیزان بیان کنیم، پس با ما همراه باشید.

راهنمای نظافت راه پله

راهنمای نظافت راه پله ها

راه پله ها بخش ورودی یک ساختمان محسوب می شوند و نظافت آن ها تنها برای زیبایی نیست بلکه از خطرات ناشی از لغزندگی و آسیب رسیدن به افرادی که در آن جا رفت و آمد دارند جلوگیری می کند .

نظافت مرتب راه پله ها بهتر است توسط یک شرکت خدماتی معتبر و حرفه ای صورت گیرد، چرا که شرکت های خدمات نظافتی علاوه بر بحث نظافت راه پله ها ، آسیب و خطراتی که احتمال دارد در طول نظافت در ورودی و راه پله ها رخ دهد را مراقبت می کنند .

این شرکت ها برای جلوگیری از آسیب و خطرات احتمالی زمان انجام کار نظافت را به ساعاتی از شبانه روز یا ایام هفته به عنوان مثال صبح زود یا آواخر شب یا روز جمعه موکول می کنند که رفت و آمد افراد ساکن در ساختمان کم باشد.

شرکت نظافتی شکوفایی با ارائه خدماتی در زمینه نظافت منزل و آپارتمان ها ، مراقبت و پرستاری از بیمار، سالمند و کودک در منزل  با استفاده از کادری مجرب وماهر در این زمینه رضایت مشتریان را به دست آورد .

راهنمای نظافت راه پله

راهنمای نظافت راه پله

راهنمای نظافت راه پله – آموزش تمیز کردن راه پله ها   

تمیزی و نظافت راه پله ها همانند سایر بخش های ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .

معمولا تمیزکردن راه پله ها کاری خسته کننده بوده اما چنان چه از روش مناسب برای نظافت راه پله ها استفاده کنیم ، تمیزی همیشگی را به ساختمان هدیه خواهیم کرد . اما مسئله مهم این است که برای تمیزکردن راه پله ها از کجا شروع کنیم ؟

نظافت راه پله ها از طبقات بالا به سمت طبقات پایین انجام دهید. فرقی ندارد راه پله ساختمان چه جنسی داشته باشد همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که برای نظافت راه پله های چوبی ، فرش شده یا سنگی تمیزکردن را از طبقات بالا به سمت پایین انجام دهید.

چرا که گرد و غبار موجود در ساختمان و راه پله ها از یک پله به پله ای دیگر منتقل شده و در صورتی که پله پایین تمیز باشد و پله بالا را تمیز کنید دوباره باید پله های پایین را نظافت کنید و این گونه کار برایتان دشوار و خسته کننده خواهد بود .

راهنمای نظافت راه پله – روش های مناسب برای نظافت راه پله های مختلف

بخش ورودی ساختمان را معمولا راه پله ها تشکیل می دهند که از جنس سنگ ، چوب و گاهی فرش شده هستند . تمیزکردن راه پله های سنگی و چوبی به نسبت راه پله های فرش شده بسیار راحت تر می باشد.

برای تمیزی و نظافت راه پله های چوبی و سنگی ابتدا قطعات بزرگ زباله را جمع آوری می کنیم و با استفاده از مواد شوینده مناسب شستن راه پله ها را انجام می دهیم . برای تمیزی و نظافت هر چه بیش تر گوشه راه پله ها باید از فرچه های دستی استفاده کنید.

راهنمای نظافت راه پله

راهنمای نظافت راه پله

به این نکته توجه کنید برای جلوگیری از آسیب رسیدن به راه پله ها از مواد شوینده مناسب که در بازار موجود است استفاده کنید تا کم ترین آسیب به بافت راه پله ها برسد. در مورد نظافت راه پله های فرش شده ، تمیزکردن کمی سخت تر می شود .

ابتدا از طبقات بال به سمت پایین با جاروبرقی گرد و خاک موجود در فرش را برداشته و از سری های مختلف جاروبرقی برای برداشتن خاک از گوشه راه پله ها استفاده می کنیم .البته بهترین گزینه برای نظافت راه پله های فرش شده استفاده از جارو دستی است.

شرکت خدماتی شکوفایی ، با اعزام افرادی آموزش دیده و ماهر کلیه خدمات نظافتی آپارتمان و ساختمان های اداری و تجاری را اعم از نظافت راه پله ها ، پارکینگ را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت موجود انجام می دهد . جهت استفاده از خدمات شرکت شکوفایی به وبسایت ما مراجعه نمایید.

‫0/5 (0 امتیاز )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *