پرستار کودک خوب و 8 علائم هشدار دهنده که پرستار کودک شما بد است

پرستار کودک خوب و 8 علائم هشدار دهنده که پرستار کودک شما بد است

پرستار کودک خوب: پیدا کردن یک پرستار کودک خوب می تواند برای بسیاری از والدین یک چالش بزرگ باشد. اما انتخاب فردی که خیال شما از بابت آن راحت باشد و اطمینان از اینکه فرزندانتان در کنار او ایمن و خوشحال باشد، تا حدودی دلهره آور است. در اینجا ما شما را با برخی علائم هشدار دهنده ای که مبنی بر استخدام یک پرستار کودکی که بد باشد را بیان خواهیم کرد.

در مکالمه با والدین شرکت نمی کند

انتظار زیادی نیست که یک پرستار با والدین کودک سلام و احوالپرسی کند، ​​لبخند بزند و به گفتگوهای هر چند کوتاه بپردازد. پرستار کودک باید در مورد کودکان سوال کند، برای شما آرزوی سلامتی کند و به اندازه کافی با شما مکالمه داشته باشد تا احساس راحتی کنید. اگر پرستار با کودک شما نیز همین کارها را انجام ندهد، باید نگران باشید.

علائم هشدار دهنده که پرستار کودک شما بد است.-شرکت خدماتی شکوفایی-پرستار کودک|استخدام پرستار کودکتغییر در الگوی خواب کودکان

پرستار کودک خوب

به نظر نمی رسد که پرستار کودک  نسبت به مراقبت یا دستورالعمل ارائه شده تمرکز داشته باشد

 یک پرستار کودک خوب باید به راهنمایی هایی که شما به آنها ارائه می دهید توجه داشته باشد و توافق کامل را تایید کند. اگر به پرستار کودک بگویید که کودکان باید در زمان معینی حمام كنند و به رختخواب بروند و او به شما بگوید: “بله، درسته ” و یا به نظر نمی رسد به آنچه که میگویید توجه نشان می دهد، باید نگران وقایعی باشید که بعدها رخ خواهند داد.

والدین می توانند با ارائه دستورالعمل های کتبی از این امر جلوگیری کنند. با این حال، یک پرستار کودک خوب صحبتهای مهم شما را یادداشت می کند و می تواند اطلاعاتی را که در اختیار آنها قرار داده اید را دوباره بازگو کند.

پرستار کودک دیر وارد منزل می شود و یا غالبا غیرقابل اعتماد است

شرایط اضطراری یا اجتناب ناپذیر برای هر خانواده ای ممکن است بوجود آید، اما یک پرستار کودکی که به طور داٸم دیر به منزل شما می آید یا به طور داٸم آمدن برای پرستاری را کنسل می کند، می تواند مشکلات بزرگی را برای والدین ایجاد کند و بهترین برنامه های حساب شده را به هم خواهد ریخت.

اگر پرستار کودک شما اهمیتی برای به موقع آمدن به محل کار و نسبت به برنامه های شما قاٸل نباشد،  کسی را پیدا کنید که اساس مسٸولیت داشته باشد! همین مسٸله در مورد یک پرستار کودک که به والدینی که برای رفتن به سر کار عجله دارند، تذکر می دهد که سر ساعت مشخصی باید در خانه باشند نیز صدق می کند، زیرا چنین رفتار پرستار کودک با آنچه که توافق شده بود متفاوت می باشد.

کودکان از اینکه با پرستار  تنها بمانند ابراز نگرانی می کنند

اینکه کودکان دوست ندارند از پدر و مادر خود جدا باشند امری طبیعی است. اما اگر كودكی بیش از حد نسبت به ماندن در کنار یک پرستار کودک ابراز نگرانی و ترس داشته باشد، والدین باید در مورد ادامه کار و پرستاری آن شخص از کودک خود تجدید نظر کنند. این امر چیزی غیر از اضطراب جدایی نیست. اگر والدین متوجه شوند که این فرد فقط در قبال داشتن یک منزل و سرپناه از کودک شما پرستاری می کند، بنابراین به دنبال یک پرستار دیگر برای کودک خود باشید.

پرستار کودک خوب و 8 علائم هشدار دهنده که پرستار کودک شما بد است.

پرستار کودک خوب

تغییر در رفتار کودکان در هنگام بیداری یا تغییر در الگوی خواب کودکان یکی از دلایلکه پرستار کودک شما بد است.

 تغییر در الگوی خواب کودکان: اگر کودکی که به طور عادی خوش معاشرت و مستقل است به طور ناگهانی به کودکی وابسته و انزوا طلب تبدیل شود و یا در طول شب با وحشت یا سایر مشکلات خواب تا دیر وقت بیدار بماند و این تغییرات مربوط به زمانی باشد که پرستار از او مراقبت می کرده است، والدین باید نسبت به این مورد نیز نگرانی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:8 علائم هشدار دهنده که پرستار کودک شما بد است.

تغییر در الگوی خواب کودکان

رفتارهای کودکان می تواند حتی به طرز چشمگیری تغییر کند ، اما اینها علائم هشدار دهنده ای هستند که نباید نادیده گرفته شوند. والدین باید خیلی سریع و قاطعانه واکنش نشان دهند و تصمیم بگیرند که تحقیقات بیشتری در این خصوص داشته باشند.

در زمان حضور پرستار کودک به نظر می رسد که کودکان به طور مکرر آسیب می بینند

بریدگی یا خراشیدگی و یا هر دوی این موارد با هم، یک اتفاق طبیعی است که کودکان سالم و فعال با چنین حوادثی مواجه خواهند شد و نباید به عنوان دلیلی برای نگرانی والدین به شمار روند.

8علائم هشدار دهنده که پرستار کودک شما بد است.-شرکت خدماتی شکوفایی-پرستار کودک

پرستار کودک خوب

با این وجود، یک پرستار کودک خوب می تواند خیلی سریع، توضیحی ارائه دهد (به عنوان مثال، رفتن به پارک منجر به افتادن از سرسره شد). اما آسیب های مکرر که منجر به جراحات فراتر از آن می شوند، دلالت بر عدم نظارت یا بدتر از آن سوء استفاده جسمی دارد. حوادث باید به عنوان علاٸمی محسوب شوند که نشان دهنده وجود مشکل می باشد، خصوصاً اگر بیش از حد به نظر برسد.

پرستار شخص دیگری را بدون اجازه به منزل شما دعوت می کند.

 پرستار کودک، گاهی اوقات اعتماد خانواده ها را جلب می کند و سپس با گذشت زمان احساس می کند که این اختیار را دارد که یکی از دوستان خود را به منزل شما دعوت کند و یا حتی عصرها با دوست پسر خود در آنجا قرار ملاقات بگذارد.

بیشتر بخوانید: تبادل نظر جدی با پرستار کودک

والدین گاهی اوقات برای کمک به تسکین اعصاب پرستار کودک آنها، به آنها پیشنهاد می هند که گاهی وقت ها می توانند از دوستان خود دعوت کنند که در کنار آنها باشند، اما دلیل بر این نیست که همیشه و هر وقت که پرستار دوست داشت این کار را انجام دهد. به احتمال زیاد زمانی که پرستار کودک دوست خود را به منزل شما دعوت می کند، باعث می شود تا توجه و تعامل آنها نسبت به کودک شما کمتر شود. این دلیل خوبی برای اخراج کردن پرستار کودک می باشد.

کودک خسته و کسل به نظر می رسد

شما یک پرستار کودک را استخدام می کنید که وقتی در بیرون از خانه اوقات خوشی را سپری می کنید و یا به سر کار میروید از فرزند شما نگهداری کند.

پرستار کودک خوب و 8 علائم هشدار دهنده که پرستار کودک شما بد است.

پرستار کودک خوب

بنابراین کمترین نگرانی شما باید این باشد که آیا بچه های شما در غیاب شما سرگرمی بدون خطری دارند یا خیر. پرستاری كه با ظاهری خسته یا بدون انرژی به منزل شما می رسد، نمی تواند کودک شما را به خوبی سرگرم کند.

بیشتر بخوانید: پرستاری از کودک نوپای دوقلو

والدین باید نگران کمبود نظارت توسط پرستاری باشد که تلویزیون را برای کودکان روشن می کند تا با برنامه های تلویزیون سرگرم باشند و به کودکان دستور می دهد که مزاحمت برای او ایجاد نکنند.

منبع: verywellfamily

‫0/5 (0 امتیاز )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.