ویژگی های مهم شخصیتی پرستار حرفه ای

پرستار مراقبت | پرستار سالمند | پرستار حرفه ای | مراقب پرستاری

ویژگی های مهم شخصیتی که هر پرستار باید داشته باشد

پرستار حرفه ای چگونه شخصیتی دارد؟پرستاری شغلی کاملا الهام بخش و کاملاً پاداش آور است.هیچ کسی شبیه دیگری نیست. پرستار حرفه ای با دانش پرستاری و با اخلاق پرستار حرفه ای موجب رضایت بیماران و کسانی که از آنه مراقبت میکند میشود. با این وجود برای همه شگفت انگیزاست که روزانه پرستاران در حرفه خود سختی هایی را نیزتجربه میکنند اما با این وجود همچنان یک پرستار حرفه ای برای مدیریت مشکلاتی مانند استرس ، ساعت های طولانی کار و تلاش برای وقت گذاشتن برای خانواده آماده است.. با این وجود و با وجود این کشمکش ها ، پرستاری پر از افراد استثنایی است که زندگی شگفت انگیزی را تغییر می دهند.

کسی که تصمیم دارد پرستار شود میداند که در آینده  باید پرستار سالمند، پرستار کودک یا احتمالا در یک مرکز خدمات مراقبت شود وبه مراقیت از دیگران بپردازد. ، احتمالاً از برخی پرستاران شگفت انگیز و دلسوز الهام گرفته است.پرستارانی که در طول زندگی خود با آنها روبرو شده اید .ما می دانیم که پرستارهایی را داریم که بسیار دلسوز و وظیفه شناسند. این ها پرستارانی هستند که دقیقاً به روش صحیح آسایش و مراقبت می کنند، آنهایی که در این حرفه سرآمد هستند. اما چه چیزی باعث الهام بخشیدن آنها شده است؟ در حالی که ویژگی های یک پرستار می تواند متفاوت باشد ، ویژگی هایی وجود دارد که همه آنها برای موفقیت لازم دارند.

1- طبیعتی دلسوز

بنابراین ، چه چیزی یک پرستار مراقبت خوب را ایجاد می کند؟ بهترین پرستار ان کسانی هستند که به طور واقعی و عمیق از بیمارانی که با آنها کار می کنند مراقبت می کنند. توانایی آرامش بخشیدن و حمایت از افراد بیمار ، آسیب پذیر یا ترسیده ، رمز موفقیت یک پرستار مهم است.

شما باید وقت بگذارید تا بیماران شما احساس کنند که مورد حمایت و پشتیبانی شما قرار گرفته اند  و به عنوان یک دوست و همچنین شخصی که برای مراقبت از آنها وظیفه دارید در آنجا هستید. همچنین ، یکی از مهمترین عادتهای پرستاری حفظ و رعایت حریم خصوصی بیماران است.  در آن صورت بیماران از  شما  بسیار قدردانی خواهند کرد . زیرا پیوندی ایجاد خواهید کرد که فقط در این حرفه شگفت انگیز وجود دارد.

 

پرستار مراقبت | پرستار سالمند | پرستار حرفه ای | مراقب پرستاری

2- همدل باشید 

برای بیشتر بیماران ، حضور در بیمارستان یک تجربه آسیب زا و احساسی است. یکی از مهمترین ویژگیهای پرستاری در منزل و توانایی همدلی است. در مورد بیماران خود هرگز به عنوان یک بار فکر نکنید و آنها را معالجه نکنید با آنها دوست باشید.

نیاز به مراقب پرستاری  ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد در این میان یک پرستار حرفه ای  میتواند روند بهبودی بیمار را با درک احساسات بیمار افزایش دهد.برای درک احساس بیماران ، باید خود را جای آنها بگذارید و از آنها حمایت عاطفی لازم را انجام دهید. ما با بسیاری از پرستاران در مورد لحظاتی که باعث افتخار آنها برای پرستاری شده اند صحبت کرده ایم ، که برای  بسیاری از آنها  این افتحار شامل ایجاد یک رابطه همدلانه واقعی با بیمارانشان است. در بسیاری از این داستان ها ، بیماران سالانه برای تشکر از پرستاران خود برمی گشتند. برای بیماران ، یک پرستار همدل نمی تواند چیزی کمتر از زندگی باشد.

3- همه چیز را بنویسید (با جزئیات) 

پرستاران عالی جزئیات گرا هستند و همه چیز را یادداشت می کنند. این مهم است زیرا حتی یک نظر به ظاهر بیمار ممکن است کلید کمک به آنها باشد. یادداشت برداری کنید و از همه مهمتر ، به بیماران خود گوش فرا دهید ( واقعاً گوش دهید ).

شاید باعث تعجب شما خواهد شد که چگونه به همراه داشتن  لوازم التحریربرای  نوشتن مطالب کار را آسان تر می کند. 

 

 پرستار مراقبت | پرستار سالمند | پرستار حرفه ای | مراقب پرستاری

4-منظم باشید

منظم بودن به عنوان یک پرستارحرفه ای  کاملاً ضروری است! به خاطر سپردن زمان دادن دارو به بیماران اساس کار است ، بنابراین همه موارد را پیگیری کنید. به موقع و بدون بهانه! در خدمت بیماران خود باشید. در حقیقت ، یکی از دلایل عدم موفقیت داوطلبان پرستاری در مصاحبه شغلی ، تأخیر و بهم ریختگی است

5- از نظر عاطفی پایدار باشید

 این موضوع  ممکن است واضح یا حتی ساده به نظر برسد ، اما همه ما انسانهای معصوم هستیم ، مستعد احساساتی مانند استرس ، که گاهی اوقات می تواند بر کار ما تأثیر بگذارد. با این حال ، به عنوان یک پرستار ، شما در برابر بیماران مسئولیت ایجاد ثبات در هنگام کار را دارید.

یکی از بهترین راه های تشویق ثبات عاطفی صحبت در مورد احساسی است که دارید. بعضی چیزها ، به جای برقراری ارتباط با افراد، فقط اوضاع را بدتر می کند. شما به عنوان یک پرستار ، همه روزه با افرادی سر و کار دارید که ممکن است سالمند باشند و شما باید درک زیادی در این مورد داشته باشید. با آنها صحبت کنید و احساس خود را به آنها بگویید. آنها باید به یاد داشته باشند که تنها نیستند و بسیاری از پرستاران می توانند با احساس آنها  ارتباط برقرار کنند و به بهبودی آنها کمک کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.