همه چیز درباره مراقبت از سالمندان

مراقبت ازسالمندان | مراقبت ازسالمندان در خانه |

همه چیزدرباره مراقبت از سالمندان در خانه

تصمیم گیری در مورد استخدام یک فرد برای  مراقبت از سالمندان در خانه بنا به دلایلی بسیار دشوار است. این نه تنها به این معنی است که آنها استقلال خود را از دست می دهند بلکه به این معنی است که ما باید اعتراف کنیم که آنها پیرتر شده اند. در اینجا رهنمودهایی وجود دارد که درباره همه چیز درباره مراقبت از سالمندان در منزل بحث می کند.

چه زمانی مراقبت از سالمندان در خانه ضروری است؟

وقتی سالمندان عزیز برای انجام کارها در امور خانه داری ، انجام امور یا نظارت پزشکی به کمک نیاز دارند ، وقت آن است که از یک متخصص در امور مراقبت از سالمندان در منزل استفاده کنید. این متخصصان با استفاده از داروها ، کمک به مراقبت از زخم ، تزریق و نظارت بر بیماری های جدی یا شرایط سلامتی که ناپایدار هستند ، همه چیز را به سطح بعدی می رسانند. آنها نه در عوض ، همراه با کسانی که خدمات مراقبت شخصی ارائه می دهند کار خواهند کرد ، زیرا آنها مراقبت های پزشکی ویژه ای را ارائه می دهند.

Elderly care 1

پرداخت هزینه های مراقبت از سالمندان چگونه است؟

 در اغلب مواقع  ، اگر عزیز شما توسط متخصص مراقبت های پزشکی واجد شرایط شود تشخیص داده شود تحت حمایت قرار خواهد گرفت. این حمایت و مراقبت در منزل صورت می گیرد. بیمه به طور معمول بیشتر یا تمام هزینه های مرتبط با این مراقبت را پوشش می دهد. اگر سالمند عزیز شما بیمه بلندمدت داشته باشد ، احتمالاً تحت پوشش مراقبت از سالمندان ماهر و مراقبت در منزل برای سالمندان قرار خواهد گرفت که از نظر پزشک  ضروری تشخیص داده شده است. با این حال ، این به سیاست  پوشش بیمه ای آنها بستگی دارد. 

نحوه استخدام مراقب سالمندان

برای شما ضروری است که وقت بگذارید و در مورد نیازها و محدودیت هایی که سالمندان با آنها  مواجه ند آشنا شوید و همچنین  این مشکلات را با پزشکشان در میان بگذارید. توصیه های پزشک را بررسی کنید و نحوه ترکیب آنها با انتظارات ، دوست داشتن ها و دوست نداشتن های عزیزتان را تعیین کنید. سپس ، به آژانس ها مراجعه کنید تا یک متخصص مراقبت از سالمند ماهر ، قابل اعتماد ، دلسوز و مسئول ، پیدا کنید. هنگامی که با مراقبان سالمندان کار می کنید ، می دانید که آنها سابقه بررسی را پشت سر گذاشته اند و دارای تجربه کاری مرتبط هستند. از آنها سوال کنید آیا آنها با محصولات مراقبت ازسالمندان در منزل کار کرده اند ، آیا تجربه مراقبت از سالمندان در خانه سالمندان خصوصی را دارند و آیا تاکنون با مراقبت در منزل گروهی کار کرده اند تا ایده بهتری از تجربه کار گذشته خود داشته باشند.

Elderly care 3

به توصیه ها توجه داشته باشید

در بین نزدیکان شما ممکن است کسی با یک متخصص مراقبت از سالمند ماهر کار کنند که از تجربه عالی برخوردار است. در مورد هزینه های مراقبت در منزل از سالمندان و خدمات مراقبت از سالمندان در منزل که شرکت آنها ارائه می دهد ، سوال  کنید. به عنوان مثال ، اگربرای مراجعه  جهت مراقبت در منزل از سالمند کار می کند ، از آنها در مورد شرکت و نحوه مراجعه سوال کنید.  

مصاحبه انجام دهید

ازموارد مهم استخدام مراقب سالمندان روند مصاحبه است. شما می خواهید با بسیاری از متخصصان مراقبت از سالمندان ماهر در مورد زمینه ، تجربه وکار آنها صحبت کنید. در طول فرآیند مصاحبه ، شما در مورد جزئیات شغل ، انتظارات آنها، بحث می کنید و از آنها می پرسید که چگونه فکر می کنند آیا قادر به انجام وظایف موجود هستند؟. شما قرار است در مورد تجربیات قبلی کاری آنها ، مانند زمان حضور در مراقبت در منزل ، به عنوان مثال بحث کنید و مراجعه هایی را که ارائه می دهند بررسی کنید. با این کار می توانید فرد مناسب برای مراقبت از عزیزانتان را تعیین کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.