پرستاری از کودک شغل آسانی است ؟پرستار کودک در منزل

آیا پرستاری از کودک شغل آسانی است ؟

پرستاری از کودک شغل آسانی است ؟بله، اگر نکاتی که به شما پیشنهاد می دهیم را رعایت کنید.بسیاری از افراد دوست دارند خیلی سریع به درآمد و پول نقد برسند و بلافاصله به یک شغل موقت و آسان مثل نگهداری از کودکان فکر می کنند. به نظر می رسد نشستن در گوشه ای و مشغول بازی بودن، تماشای تلویزیون و خواندن کتاب روشی آسان برای تهیه مقداری پول است. اما آیا پرستاری کودک فقط به این موارد ختم می شود؟

پرستاری از کودکان کار ساده ای است؟ اگر بخواهید از کودکی که خواب است یا کودکی که در حال تماشای یک فیلم است پرستاری کنید، در این صورت پرستاری از کودک می تواند کار آسانی باشد. اگر شما استخدام شده اید تا برای مدتی با کودک در تعامل و ارتباط باشید، کار آسانی نخواهد بود، اما بیشتر روزها برای شما متوسط خواهد بود. نه خیلی آسان و نه خیلی سخت می باشد.

حقیقت این است که آسان یا سخت بودن پرستاری از کودک، به شما بستگی دارد. ممکن است کودک کمی سرسخت و چالش برانگیز باشد، اما این رفتار او را می توان به سرعت تحت مراقبت شما بهبود بخشید. بیایید در مورد چیزهایی صحبت کنیم که می توانید انجام دهید تا پرستاری از کودک برای شما راحت تر شود.

چه چیزی پرستاری از کودک را آسان می کند؟

مواردی مانند تعداد کودکانی که شما باید از آنها پرستاری کنید، نوع شخصیت کودکان، نحوه رشد کودک و نوع شخصیت شما عواملی هستند که تعیین خواهند کرد که کار پرستاری از کودک تا چه اندازه برای شما آسان خواهد بود. در اینجا چند مثال خواهیم آورد:نوع شخصیتی و تربیت عامل کودک در داشتن زمان راحت تر برای پرستاری از کودک، نیز امکان پذیر است.زمانی که کودکان را بر اساس گروه سنی طبقه بندی می کنید، شباهتهای زیادی از لحاظ شخصیتی بین آنها وجود دارد. کودکان دو ساله شروع به نشان دادن علاقه به داشتن استقلال و وابسته به تلنگر در ایجاد تغییر می کنند. آنها در این سن بیشتر مستعد پرخاشگری و کج خلقی هستند

کودکان 4 ساله بسیار مستقل هستند. آنها کنترل بیشتری بر احساسات خود دارند.تربیت کودک نیز بر شخصیت آنها تأثیر می گذارد. اگر والدین قوانین مداوم و مستحکمی نداشته باشند یا نظم و انضباط لازم را برای مهار رفتارهای ناخواسته کودک نداشته باشند، احتمالاً با فرزندی سرسخت و چالش انگیزتر مواجه خواهید شد.

پرستاری از کودک شغل آسانی است ؟

نکته شگفت انگیز این است که کودکان به سرعت یاد می گیرند بسته به آدم های اطراف خود، چه رفتاری قابل قبول است. شما می توانید تن صدای خود را برای کودکی که تحت مراقبت خود دارید، تنظیم کنید. والدین برخی قوانین را نیز خواهند داشت. اما اگر آنها کتک زدن، توهین یا رفتارهای خطرناک را تحمل کنند، می توانید قوانین مختلفی را اعمال کنید.

هر نوع نظم و انضباطی که شما و والدین در مورد آن اتفاق نظر دارید باید به طور قاطعانه به خاطر رفتار بد کودک به او اراٸه شود. به عنوان مثال، برخی از کودکان به خوبی به مدت زمان تنبیه، گرفتن امتیاز و یا داشتن سیستم پاداش پاسخ می دهند. بسیاری از پرستاران پس از گذشت تنها چند هفته قاطعیت داشتن نسبت به نظم و انضباط کودک، متوجه شده اند که رفتار کودک بسیار بهتر شده است.

داشتن فرزندی که با احترام رفتار می کند و از قوانین پیروی می کند، قطعاً پرستاری از آنها را آسانتر و لذت بخش تر خواهد کرد.

اما بعضی از پرستاران واقعاً کودکان را دوست ندارند. آنها این کار را به این دلیل که به پول نیاز دارند، انتخاب کرده اند. اگر از بودن در کنار کودکان لذت نمی برید، کثیف می شوید، در محیطی که تا حدودی پر سر و صدا است اذیت می شوید، یا انرژی و تحمل شما کم است، پرستاری از کودک احتمالاً برای شما سخت خواهد بود.

داشتن روتین و روال چه تاثیری در کمک به پرستاری از کودک دارد؟

در ابتدا، تا زمانی که یک روال برای کودک ایجاد شود، ممکن است احساس کنید که پرستاری از کودک چالش برانگیز باشد. ترس از ناشناخته ها در بزرگسالان و کودکان اضطراب ایجاد می کند. اینها برخی روشهای خاصی است که به طور معمول به ایجاد محیط آرامش بخش کمک می کند.روال و روتین، مبارزات بر سر قدرت را از بین می بردروال و روتین به شما کمک می کنند تا قاطع باشید

فعالیت های برنامه ریزی شده چیزی را به کودک می دهد که چشم انتظارش می باشدوقتی روال و روتین ایجاد می کنید، کودک می داند که از او چه انتظاری دارید. اگر قاعده قاطع و مستحکم این باشد که کودک فقط یک ساعت تلویزیون تماشا کند، کودک مرتباً برای فرا رفتن از مرزها اصرار نخواهد کرد و درخواست بیشتر نیز نخواهد کرد. اگر همیشه بعد از ناهار، یک چرت ساکت و آرام داشته باشید، اعتراضات کودک کمتر خواهد شد. اگر قاطع باشید، کودک به اینگونه شرایط عادت خواهد کرد.

پرستاری از کودک شغل آسانی است

بعضی اوقات سخت است که پرستار کودک نتواند تسلیم شود و به کودک هرچه می خواهد بدهد. پاداش های بلند مدت نسبت به مزایای های کوتاه مدت ارجحیت دارند. کودک به سرعت یاد خواهد گرفت که پاسخ نه شما همیشه به معنی نه نیست. اگر قاطع نباشید، درگیر برخی از مبارزات جدی بر سر قدرت خواهید شد.

یک برنامه کاری ثابت و معین، به شما کمک خواهد کرد. شما ممکن است در روزهای خاصی تصمیم بگیرید کارهای هنری، پخت وپز، نقاشی، شنا و غیره انجام دهید. هر روز صبح باید با کودک برنامه خود را مرور کنید. اگر کودک سواد خواندن داشته باشد، می توانید برنامه خود را برای آنها روی کاغذ یادداشت کنید، یا می توانید برای آنها با نقاشی ترسیم کنید. یا به سادگی به آنها یادآوری کنید که برنامه بعدی شما چیست. اگر قاطعیت داشته باشید، وقتی او درخواست نقاشی می کند، می توانید به او یادآوری کنید که بعد از ناهار این کار را انجام خواهیم داد.کودک نسبت به برنامه بعدی هیجان زده خواهد شد. یا اگر از نوعی مجازات برای رفتار بد استفاده می کنید، می توانید به او نیز یادآوری کنید که اگر رفتار بد خود را متوقف نکند، او را امروز بعد از ظهر به پارک نخواهید برد.

آیا پرستاری از کودک به مرور زمان آسانتر می شود؟

مانند اکثر چیزها، وقتی خودتان پشتکار داشته باشید، کارها آسانتر می شوند. در مورد اولین باری که ورزش یا بازی جدیدی را انجام داده اید، فکر کنید. احتمالاً هنگام تلاش برای یاد گرفتن چیزها، احساس خستگی و ناامیدی کرده اید. اما هنگامی که شما یاد گرفتید که چگونه این کار را انجام دهید، قبل از اینکه به شغل دوم شما تبدیل شود، فقط به زمان و تلاش نیاز داشتید.پرستاری از کودکان نیز بسیار شبیه به آن است. وقتی متوجه شوید که با کودکان چگونه رفتار کنید و چگونه به بهترین وجه محیط خوبی را برای آنها ایجاد کنید و در واقع قاطعیت خود را به آنها نشان می دهید، این کار برای شما راحت تر خواهد شد.

آیا پرستاری از کودک سرگرم کننده است؟

پرستاری از کودکان می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. پرستاری از کودکان مانند رفتن به یک مهمانی نیست، بلکه باید به همراه کودک بازی کنید، به یک زمین بازی بروید، پخت و پز کنید، کارهای هنری و صنایع دستی انجام دهید، ورزش و حتی تلویزیون تماشا کنید. مسئله این است که شما باید بعد از این کثیف کاری ها، شروع به تمیز کاری کنید. گاهی اوقات مشکلات ذهنی و رفتاری وجود خواهد داشت. اما اگر پیشنهادات اراٸه شده در این مقاله را دنبال کنید، به میزان قابل توجهی این مشکلات کاهش خواهد یافت.

بسیاری از پرستاران کودک احساس می کنند که کارشان در بعضی مواقع آسان است و همچنین گاهی هم می تواند سخت باشد. اما در بیشتر روزها، متعادل است، یعنی نه سخت و نه آسان است. اگر عواقب و پیامد هایی برای رفتار بد آنها در نظر بگیرید، به کودک کمک می کند تا آنچه را که در قوانین شما قابل قبول است، بیاموزد. وقتی از کودکی پرستاری می کنید که حرف شما را گوش می دهد، ای امر به تنهایی شغل شما را آسانتر می کند

کارهای روزمره و روتین، برای کودکان ضروری است؟(پرستاری از کودک شغل آسانی است ؟)

کارهای روزمره و روتین، برای کودکان ضروری است. آنها می دانند چه چیزی از آنها انتظار دارید و به دنبال چیزهایی هستند که انتظارات شما را برآورده کنند. وقتی با برنامه آشنا شوند، کمتر جرو بحث بوجود می آید. شما همچنین با این که دائماً به آنها تذکر می دهید چه کاری انجام دهند و چه کاری نمیتوانند انجام دهند، مانند یک رٸیس به نظر نخواهید رسید. اگر برنامه شما قاطعیت داشته باشد، کودک از آن مطلع خواهد شد.

با تسلط بر این مهارت ها، نگهداری از کودک به مرور زمان آسان تر می شود. و در حالی که شما این شغل را بر عهده گرفتید، همچنین می توانید برخی از کارهای واقعاً سرگرم کننده را با کودک انجام داده و حقوق دریافت کنید!

 

 

پرستار کودکوبلاگ

پرستار کودکپرستاری از کودکچه چیزی پرستاری از کودک را آسان می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *